top of page

Wynajem długoterminowy kamperów

Jako pierwsza wypożyczalnia w Polsce zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty długoterminowy wynajem kampera. Jest to idealna opcja dla osób mających możliwość pracy zdalnej oraz tych którzy planują zakup kampera, jednak nie mają jeszcze doświadczenia i nie wiedzą na ile będą mogli z niego korzystać. Przygotowaliśmy zatem kilka opcji wynajmu zarówno na cały rok z możliwością wykupu jak i plany miesięczne dla tych, którzy szukają słońca zimą. Wybierz plan i ciesz się swoim kamperem!

już od

4400zł/msc!

WYBIERZ PLAN

Miesiąc

z limitem

wybierz ile kilometrów zamierzasz przejechać oraz miesiąc podróży

od 4400zł/msc

Miesiąc

bez limitu

nie musisz przejmować się limitem kilometrów, wybierz miesiąc i ruszaj w drogę

od 8000zł/msc

Rok 

ciesz się swoim kamperem przez cały rok a po tym okresie zostaw go lub wykup w atrakcyjnej cenie

6400zł/msc

Rok -3 

przez 9 miesięcy w roku miej kampera pod domem i korzystaj dowoli

4400zł/msc

MIESIĄC Z LIMITEM LUB BEZ

miesiąc

To najkorzystniejsza opcja dla tych, którym nie wystarczają dwa tygodnie wakacji. Osoby pracujące zdalnie i chcące podróżować mogą spędzić zimne miesiące np. w słonecznej Hiszpanii, Grecji czy Portugalii ciesząc się dłuższym dniem i świetną pogodą. Dzięki nałożonym limitom kilometrów mogliśmy   maksymalnie    zmniejszyć     ceny     najmu
w miesiącach z najmniejszym obłożeniem. Stworzyliśmy również opcję limitu jeżeli nie chcesz martwić się o kilomery. Nie musisz rozpoczynać swojej wyprawy 1 a kończyć 30 danego miesiąca. Jeżeli ceny w wybranych miesiącach będą się różnić wyliczymy je proporcjonalnie do ilości dni. 

KAMPER NA ROK

kamper na rok

Myślisz o zakupie kampera jednak nie jesteś przekonany do wydania tak dużej kwoty na raz? Na rynku sprzedaży samochodów osobowych od dawna funkcjonuje wynajem długoterminowy. Postanowiliśmy dać również taką opcję fanom caravaningu. Możesz zamówić u nas całkowicie nowego kampera marki Roller Team lub wybrać, któreś z dostępnych u nas aut i cieszyć się nim przez najbliższe 12 miesięcy. Ofertę przygotowaliśmy w dwóch wariantach, na 9 oraz na 12 miesięcy. Opcja ROK - 3, pozwoliła nam maksymalnie obniżyć koszt wynajmu, jednak uniemożliwi Ci korzystanie z kampera w od połowy czerwca do połowy września. Wtedy kamper trafi do naszej wypożyczalni a Ty dzięki temu zapłacisz dużo niższy "abonament" w pozostałych miesiącach. 

LIMIT KILOMETRÓW

Przy wynajmie rocznym ustaliliśmy limit 15000km, jednak jeżeli potrzebujesz więcej możemy przygotować specjalną ofertę.

CO PO ROKU?

Przy podpisaniu umowy ustalimy cenę wykupu, gdybyś stwierdził, że jednak nie możesz się z nim rozstać. Możesz też zamienić go na zupełnie inne nowe auto lub po prostu zostawić u nas. 

UBEZPIECZNIE

Koszt ubezpieczenia został już wpisany w cenę najmu. Nie musisz się więc nim martwić. Sporo na tym oszczędzasz ponieważ ubezpieczenie kampera może wiązać się z kosztem nawet kilkunastu tysięcy złotych. Tak jak przy standardowym wynajmie, obowiązuje jednak kaucja w tym przypadku zwiększona do 10000zł.

CENA

Przy wynajmie na 12 miesięcy jest to 6400zł/miesiąc natomiast przy 9 miesiącach z wyłączeniem czerwca, lipca i sierpnia 4400zł/miesiąc

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

+ 48 660 783 930
+ 48 734 437 745

ADRES

Graniczna 159, Wrocław

e-mail: info@thecampers.pl

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - piątek

10:00 - 17:00

sobota

10:00 - 14:00

niedziela 

wydania/odbiory kamperów

  • Instagram
  • Facebook

Polub nas również na Facebooku
i bądź na bieżąco!

bottom of page